...

Yerküpe'ye dair herşey...

Haberler, videolar, fotoğraflar...

BİZ KİMİZ?

Bir doğa cenneti. Yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel. Sen de GEL...

https://www.yerkupeyaylasi.com/ internet sitesi gazeteci, yazar, televizyon programcısı ve sunucusu, Sürekli Basın Kartı sahibi Yalçın Çakır tarafından kurulan ve yönetilen yayın grubu dahilinde yayın yapmaktadır. https://www.yerkupeyaylasi.com/ internet sitesi çok yakında tam kapasite yayın hayatına başlayacaktır.

İçeriğinde Muğla ve ülkemizin yükselen yıldızı Kavaklıdere ilçesinin yaylalarından olan Yerküpe Yaylası, yaylanın içinde yer aldığı Menteşe Mahallesi ve bu mahallenin bağlı olduğu Kavaklıdere İlçesi hakkında bilgiler, videolar, fotoğraflar, haberler ile işletmeler ve Kavaklıdere Rehberi yer alacaktır.

Bu sayfalarda, işletmelerimiz tarafından organize edilecek, düzenlenecek, hayata geçirilecek ya da tanıtımına aracılık edilecek; Yerküpe Yaylası ile Mantaşa Mahallesi ve Kavaklıdere ilçesindeki sportif, turistik faaliyetler, organizasyonlar duyurulacaktır. Haberler, videolar, fotoğraflar, röportajlar ve etkinlik takvimleri yer alacaktır.

Bize ulaşmak isterseniz [email protected] e-posta adresinden yazabilirsiniz.

Bize ulaşmak isterseniz 0532 7232663 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer web sitelerimiz;

www.48haber.com.tr

www.muglanews.com

www.gumuslukhaber.com

www.yalcincakir.com.tr

Hosting sponsoru

Sinan Sert

SABİM Teknoloji E-Ticaret danışmanlığı ve ERP Çözümleri

http://www.sabim.com.tr/

Sabim, Sİnan Sert

Hosting Adresi

SABİM Bilişim Teknoloji

Küçük Çamlıca Mahallesi Oya Sokak No: 16 Daire: 2 Üsküdar / İstanbul

Yerimiz;

Haritaya tıklayarak büyütebilirsiniz.

Adres:

Menteşe Mahallesi. Atatürk (Yeni) Caddesi. Dış Kapı No: 31 B1-2 Blok Daire no: 14 TOKİ Konutları

Kavaklıdere / Muğla

Posta Kodu: 48570

Kavaklıdere'nin incisi; Yerküpe Yaylası"

Dinlenin, eğlenin, tesislerde yemeğinizi yiyin, kahvaltınızı yapın, sportif faaliyetleri izleyin... Hersene geleneksel yağlı güreşler düzenlenmektedir.

Yerküpe mağarası, genç bir mağaradır. Doğal köprü özelliğinde olan mağara, oluşum ve gelişim yönünden ilginçtir. Gerek mağara içi damlataşların ve gerekse doğal çevrenin güzelliği nedeniyle turizm amaçlı kullanıma son derece uygundur. Ayrıca mağaranın üst kesimi piknik ve dinlenme alanı olarak düzenlenmiştir. Alanın hemen yakınında bulunan Yerküpe Mağarası belediye olanaklarıyla ziyaretçiye açılmış. Mağara doğal SİT olarak korumaya alınmış. Civarındaki mesire yeri ve hemen yakınından geçen Benek Çayının yeşillikler arasında oluşturduğu güzellik mağara ziyaretine ayrı bir keyif katıyor.

Görseller Kavaklıdere Belediyesi internet sitesinden alıntıdır.